Jak udržovat dřevěnou podlahu?

podlaha

Dřevěné podlahy je fantastický investice a může skutečně zvýšit hodnotu vašeho domova. Je vhodný pro většinu oblastí doma a je podpořena Armstronga špičkových záruk. Armstrong také nabízí obrovský výběr z tvrdého dřeva druhů a povrchových úprav, takže jste si jisti, najít přesně to, co chcete. Prohlédněte si část podlahy z tvrdého dřeva 101, nebo jednoduše procházet naše dřevěné podlahy vidět na vlastní oči. Chcete-li zachovat krásu a dlouhověkost každé dřevěné podlahy postupujte podle následujících kroků. 

Ujistěte se, že si vyberete ten správný typ tvrdého dřeva pro váš projekt podle následujících doporučení výrobce. Navrženo tvrdé dřevo funguje dobře téměř kdekoliv a zároveň pevná tvrdého dřeva by neměl být instalován ve vlhkém prostředí, jako například v koupelnách nebo sklepy.

  • Vytírejte s dřevěnou podlahu čistší.
  • Stírejte nebo prach pravidelně
  • Utřete rozlití okamžitě, protože vlhkost by prosakovat do desek a začít poškodit dřevěnou podlahu
  • Vyhněte se tažení nábytek a spotřebiče, jako dřevěné podlahy bude dent a škrábanců pod tíhou
  • Zvažte použití podlahových chráničů s nábytkem

Pamatujte si, že vaše dřevěné podlahy jsou investice, takže postupujte podle doporučení péče k zachování jejich hodnoty. Pravidelná údržba je klíčem k dlouhodobým, nádherných podlah, že jen Armstrong může nabídnout.