Jednoduchá údržba dřevěných podlah

podlaha_2

Je to vždycky vzrušující nakupovat – a koupit – novou podlahu. Ale aby to vypadat jako nový, budete chtít ujistit, že se o to postarám.
Pro nejlepší výsledky, a to vždy vyčistit podlahy pravidelně se správnými produkty. Produkty Armstrong podlahy péče jsou ideální pro pravidelné a těžké čištění pro všechny typy podlah. Nyní, můžete se divíte, proč byste měli koupit výrobky Armstrong podlahy péče. Odpověď je jednoduchá – pracují. Kromě toho:

  • Už byla testována a prokázána v laboratoři a na tisíce obytných pater.
  • Jsou speciálně vyvinuté pro práci na Armstrong podlahy a dalších patrech.
  • Jsou zkonstruovány tak, aby byl šetrný k životnímu prostředí, tak dostanete skvělý vypadající podlahu, aniž by dumping chemikálie dolů vaší kanalizace.
  • Použitím správné čisticí prostředky, pomůžete chránit vaše podlahy investice pro nadcházející roky.

Začněme! Vyzbrojeni vaším produktem mop, kbelík a čištění, postupujte podle následujících tipů, jak udržet podlahu vypadají skvěle po mnoho let.

Tvrdého & Plovoucí podlahy

Za prvé, suchý mop nebo vysát váš tvrdého dřeva nebo laminátové podlahy, pak čištění dřevěnou podlahu s Armstrong tvrdé dřevo a laminátové podlahy Cleaner ve spreji. Dodává se v připravených k použití, no-máchání vzorce, a je vhodný pro všechny povrchy stupněm lesku. Pro velmi opotřebovaných oblastí vašeho podlahy, zkuste Bruce Fresh Dokončit obnovit lesk.

Dřevěné podlahy Čištění Mýtus 1

Suché vytírání je nejlepší způsob, jak čistit dřevěné podlahy nebo laminátové podlahy. Jakýkoli typ tekutého čisticího prostředku může způsobit poškození podlahy. Pravda: Suché vytírání je v pořádku pro rychlé utírání prachu, ale pokud vše, co udělat, je suchý mop, budete nakonec brousit nečistoty do povrchu podlahy. Používejte pouze čisticí přípravky speciálně určené pro tvrdého dřeva nebo laminátu k odstranění zeminy.

Dřevěné podlahy Čištění Mýtus # 2

Koncentrované čisticí prostředky jsou vhodné pro podlahy z tvrdého dřeva. Stačí přidat vodu a jít.
Pravda: Nikdy nepoužívejte čistič, která vyžaduje, aby zavedly vodu tvrdých podlah – i uzavřených podlahy. Voda se dostat do a kolem prken a způsobit vážné poškození podlahy.

Podlaha vinylová

Pravidelná údržba udrží vaše podlaha vypadat dobře déle. Pravidelné čištění také snižuje počet, kolikrát budete muset udělat důkladné čištění. Armstrong kdysi ‚n Hotovo Elastické Keramické No-Rinse Floor Cleaner je dobré pro bodové čištění nebo all-po čištění podlah. Dodává se v pohodlné, spreji nebo ready-to-použití koncentrovaného vzorec. Můžete také jednou ‚n Hotovo používat s keramickou, dlaždice, mramor, žula, teraco, břidlice a kamenné podlahy.

Občas, pravděpodobně budete chtít dát v trochu úsilí navíc, aby vaše podlaha vypadat jako nové. Armstrong Shinekeeper obnovuje vzhled vysoký lesk vinylových podlah, zatímco Armstrong Satinkeeper totéž pro nízký lesk vinylových podlah. Pro vážně vybledlé nebo špinavé podlahy, zkuste nový Beginning® Extra pevnosti Floor Stripper. Nový začátek řeší těžké čištění problémy, ale použít pouze jednou za pár let, nebo, v závislosti na provozu, jednou za sezónu.

Pomocí těchto užitečných tipů, budete mít jasný, šumivé podlahy v žádném okamžiku!