Tradiční a elegantní dřevěná podlaha

Style: "Agfa"
Style: „Agfa“

Pokud se dřevěné podlahy dává domovem tradiční elegance, parketové podlahy je krok mimo pravidelné přímé bednění z dřevěných podlah. V případě, že nevíte, co přesně parkety je, že je to nějaká forma ornamentální designu spojeného s dřevěnou podlahou.

DEKONTA – international environmental services, research and technologies supplier. Tailor-made environmental solutions.

Podlaha na Boston Garden, kde se Celtics play-je nejznámější parkety. To může zahrnovat řezání jednotný dřeva do geometrických kousky dát slovo vzor nebo může zahrnovat složitější sestřih různých druhů dřeva, aby plně zakázku vzhled. Bohatě zdobené podlahy, které jste si možná představit v paláci nebo muzeum jsou high-end příklady parketové podlahy.

Dodatečné náklady

Povaha tohoto podlahy znamená, že to bude stát více než jiné dřevěné podlahy, ale můžete určit, jak moc dražší, to dostane. Základní varianta parket je opravdu nic víc, než individuálně řezání kusy dřevěné podlahy vytvořit texturu. Tato struktura může zvýšit krásu vaší dřevěné podlahy, aniž by došlo cenu vymknou kontrole. Cena složitějších možností s více dřeva bude záviset na druhu dřeva, které používáte a složitosti návrhu. Tyto více ornamentální vzory mohou rovněž požadovat více vysoce kvalitní povrchová úprava, léčbu a lepící technika omezení snížení nákladů, možnosti otevřené do prostého dřevěné podlahy. Jakmile budete mít předběžný pochopení toho, co chcete od vaší dřevěné podlahy, dodavatel by měl být schopen dát vám odhad na příplatek.

Nekladou se žádná omezení

Pokud jste umělecky nakloněný člověk, můžete si navrhnout vlastní podlahu. Většina dodavatelé parketové podlahy mají nyní výrobu počítačově řízený, což znamená, že můžete poskytnout jim s vlastním designem a mohou se to stalo. Pokud se vám líbí myšlenka vytvořením vlastního podlahu, ale myslíte, že byste mohli potřebovat druhý názor, vždy můžete navrhnout svůj vlastní vzor a ukázat, že na odbornou podlah dodavatele. Mohou pravděpodobně ukáže větší zmenšený model toho, co vzor bude vypadat a nabídnout návrhy o tom, co funguje a co nefunguje. Samozřejmě, můžete také dát Zhotovitel představu o tom, co chcete, a vidět to, co přijít. Jde o to mít na paměti, součástí esence parket má být unikátní a na zakázku.

Pokud hledáte něco, co ještě luxusní, můžete zvážit medailon. Medailonky jsou komplikovaně dekorativní kruhy umístěné ve středu parket: Myslíš, že něco mezi oknem z barevného skla a buddhistický písku mozaiky. Medailonky jsou obvykle vhodnější pro extrémně upscale nastavení.

Míchání a odpovídající s Borders

Něco jiného, ​​můžete zvážit s parketové podlahy je rámování design s pravidelným hranici nebo pomocí dřevěné podlahy samotné jako hranice. Použití parket jako hranice může dát pokoj zvláštní talent, aniž by se cena příliš přemrštěné. Na druhé straně, rámování parkety s pravidelným prkna hranice klade důraz na parkety. Když se dobře, to dělá na podlaze vzít na naprosto ohromující vzhled oblasti, koberec vyrobený ze dřeva.